Yardım

Tüketiciler 15 gün içerisinde aldıkları ürünü paket ambalajı bozulmamış ve ürün kullanılmamış olarak iade etme hakkına sahipler. Bu durumda bazı alternatifler sunmaktayız. İade koşullarımızda bizimle irtibata geçip ürünün nasıl iade edileceği, hangi kargo firmasının kullanılması gerektiğini ve ürün iade adresinin açıkça belirtilmesi gerekir.

Kargo gönderimlerinde işletmeler dilerlerse herbir gönderi için kargo firmasından sigorta talep edebilirler. Tabii ki bu kargo masraflarını artıracak bir istek olacaktır. Ya da yaptığınız kargo anlaşmasında bu talebi de dile getirerek anlaşmanızı bu doğrultuda yapmalısınız.

Tüketiciler kargo gönderimi sırasında oluşabilecek hasarlara karşı paketlerinizin sigortalı olup olmadığını öğrenmek isteyebilirler. SSS sayfanız üzerinde bu bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz.

Kargo gönderim soruları arasında en çok sorulanlardan biri de siparişin, vadettiğiniz tarihten geç bir tarihte müşterinin eline ulaşması durumudur. Kimi zaman kargo firmasından kaynaklı gecikmeler yaşanabilir bu durumda da tüketicilerin yanında onlara destek olmanız ve gerektiğinde konuya dahil olarak çözüm üretiyor olmanız gerekir.

Firmamız, Ürün kargoya teslim edildiğinde tüketiciler bilgilendirilir. SMS yada e-posta ile bilgilendirilme yapılır. Ürünün kargoda olduğu haber vermiş oluruz. Bununla beraber kargo takip numarasını da müşterilerimize iletiriz. Müşteri kargosunun durumunu kendileri takip edebilirler.

Tüm bunlara rağmen olumsuz sonuçlar yaşandığında firma olarak devreye girerek, kargo firmasıyla görüşür ve sorunu çözme yönünde girişimde bulunuruz.

Kargo gönderim soruları arasında hangi kargo firmalarıyla çalıştığınız gibi sorular olabilir. Tüketiciler farklı kargo firmalarını tercih edebilirler. Bu durumda da gönderilerinizi hangi kargo firmalarıyla yaptığınızı merak edebilirler.

Firmamız, Türkiye yurt içi gönderimi için birçok kargo firması ile çalışmaktayız.

Tercih ettiğiniz Kargo firmasını SSS sayfamızdan bize belirtirseniz isteğiniz doğrultusunda sipariş ürünleriniz kargolaya biliriz. 

Konya'da hizmet veren VipTrucks Otomotiv Aksesuar, ekibiyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Konya merkezli olarak “hızlı, hasarsız ve hatasız gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor.

Tercübe ve deneyimli iş gücü sayesinde müşterilerimize en iyi şekilde hizmet ve kalite sunmaktayız.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et