Hakkımızda

Firmamız 2006 yılında Meram Sanayi Sitesinde faaliyete başlamış olup daha sonra gücüne güç katarak Anadolu Sanayi Sitesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Bu süre zarfında Ticari araç gruplarının çeşitli aksesuarlarının toptan, parekende satışını ve montoj işlemleri yapmaktadır.

Daima piyasadaki yenlikleri takip ederek müşterilerine her zaman kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Başarımızın temel kaideleri  “Müşteri Odaklı” ve “Deneyimli İşgücü” ve 'Teknolojinin''  sunduğu tüm imkanları kullanarak sizin çözüm ortağınız olup size ve araçlarınıza en iyiyi en uygun fiyata en hızlı şekilde sunmaktan sizleri memnun etmekten gurur duyuyoruz. 

Konya'da hizmet veren VipTrucks Otomotiv ve Aksesuar, ekibiyle müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Konya’daki merkezindeki depolama ve satış alanında olan firmamız  internet sitemiz ile tüm TÜRKİYE' ye hizmete sunuyoruz. “Hızlı, Hasarsız ve Hatasız Gönderim” ilkesi ile lojistik süreçlerini yönetiyor iş gücünüze çözümler katıyoruz.

Firmamız kısa zamanda müşterilerimizin desteği ve güveniyle Ticari araç aksesuarları pazarında önemli bir yer edinmiş ve ilkeli ticaret anlayışıyla her geçen gün pazardaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et